Головна Вибори - 2016 Мій профільРеєстрація ВихідВхід

«  Червень 2018  »

Вибори Президента УС «ІНТТАЛ» КЗ «НВК «Основа» 2016

Наш складний час потребує виховання лідерів нової формації — ініціативних, компетентних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Саме учнівське самоврядування дає можливість учням практикуватися у входженні в соціальне середовище, у світ сучасного суспільства.
     Формування активної громадянської позиції підлітків ґрунтується на соціальному досвіді, який складається з практичних навичок участі у суспільному житті і розвитку громадянських якостей особистості.
     Самоврядування - один з атрибутів демократичного устрою суспільства. Учнівське самоврядування – важливий засіб організації життєдіяльності учнівського колективу. Воно є уособленням демократичної атмосфери в школі, формою самодіяльної організації дитячого життя у ній, важливим чинником самовиховання особистості. Реалізують його органи учнівського самоврядування, котрі складаються з виборних або уповноважених осіб, яким колектив доручає спільно планувати громадські справи, розподіляти доручення між учнями, перевіряти їх виконання, координувати та об'єднувати роботу первинних осередків.
     Провідна роль  в роботі лягає на президента учнівського самоврядування.  Президент – це лідер, людина, яка стоїть попереду і відповідає не тільки за себе, але й за тих, кого вона поведе, відповідальна за справу, заради якої вона опинилася попереду. На посаду лідера учнівського самоврядування має право балотуватись людина ерудована , відповідальна , самостійна у виявленні своїх думок, толерантна, цілеспрямована, культурна, з високими організаторськими здібностями. За таким же принципом обирається і кабінет міністрів. Лідерами  не народжуються, лідерами стають.
     13 жовтня 2016 року в КЗ «НВК «Основа» стартувала виборча кампанія щодо вибору Президента учнівського самоврядування «ІНТТАЛ». Була створена виборча комісія із представників учнівських колективів, яка розпочала свою роботу з реєстрації у триденний термін учнів, що свідомо виявили свою громадянську позицію і подали свої кандидатури на пост Президента, а саме: Лепетченко Марина, учениця 8 класу, Головко Анастасія, учениця 9 класу, Мирошниченко Максим, учень 9 класу. Кожен сформував свою агітаційну команду. Під час агітації кандидати у Президенти проводили зустрічі з виборцями, ознайомили зі своїми програмами, активно закликали проголосувати саме за них. Агітаційна кампанія пройшла чесно, прозоро. Кандидати виявили повагу до своїх опонентів і показали найкращі якості висококультурної особистості.
     2 листопада 2016 року виборча кампанія закінчилася найвідповідальнішим моментом – демократичне волевиявлення своєї позиції, вибір Президента УС «ІНТТАЛ». У голосуванні взяли участь учні 5-11 класів, що свідомо прийшли на виборчу дільницю, щоб виявити свою довіру тій особі, яка зможе своїми справами підтримувати горде ім’я КЗ “НВК «Основа». Вибори пройшли організовано, прозоро. За підрахунками голосів виборців Президентом УС «ІНТТАЛ» обрано Мирошниченка Максима, учня 9 класу. За Максима віддали голоси 42% виборців. Головко Анастасія отримала 33% і стала прем’єр-міністром. Лепетченко Марина набрала 19%, вона виявила бажання очолити міністерство культури.

ЗАВАНТАЖИТИ форму заяви для реєстрації участі у виборах

ЗАВАНТАЖИТИ протокол реєстрації кандидатів у Президенти УС "ІНТТАЛ"

ЗАВАНТАЖИТИ протокол загальних зборів учнів 5-11 класів