«  Травень 2017  »

Головна » 2017 » Травень » 31 » «Країна дитячих мрій» (свято Останнього дзвоника 2016-2017 н.р.)
«Країна дитячих мрій» (свято Останнього дзвоника 2016-2017 н.р.)

Дитячих мрій - святковий дзвін
Для нас сьогодні пролунає гучно.
Хай в пам’яті завжди залишить він
Малиновий дзвінок надії.

26 травня в КЗ «НВК «Основа» пролунав останній дзвоник  для 239 учнів навчального закладу, що сповістив про закінчення 2016-2017 н.р. і покликав на літні канікули. На шкільному подвір’ї відбулася урочиста святкова лінійка «Країна дитячих мрій». Лунали пісні, учні кружляли у веселих танцях. Діти намалювали чарівну квітку бажань, на  пелюстках якої висловили побажання для всіх присутніх миру, щастя, добра, успіху тощо. Учнів, батьків, вчителів привітала директор КЗ «НВК «Основа» Дяченко С.М.

За активну участь у житті школи та громади, за результатами  2-ого етапу учнівських олімпіад грамотами відділу освіти, культури, молоді та спорту Преображенської об’єднаної територіальної громади та грошовими преміями були нагородженні кращі учні навчального закладу. З привітальним словом до всіх присутніх школи звернулися поважні гості: Сідун В.А., голова Преображенської об’єднаної територіальної громади, Дроздова І.І., заступник сільського голови, депутат районної ради, Хоменко В.І., довірена особа депутата Верховної Ради України Бандурова В.В. Також на святі була присутня Озерова Т.Я., директор Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, яка вручила колективу НВК Почесну грамоту за сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм і вагомий внесок у навчання та виховання підростаючого покоління. Свято пройшло у високо піднесеному настрої.

Веселих канікул. Ну а школа гостино відкриє знову свої двері 1 вересня 2017-2018 навчального року. Успіху всім!

Переглядів: 139 | Додав: preobr-nvk | Рейтинг: 0.0/0