«  Травень 2017  »

Головна » 2017 » Травень » 31 » Навчальні екскурсії в НВК
Навчальні екскурсії в НВК

3 - 4 класи

Сьогодні діти дитячого оздоровчого табору «Веселкові барви»  зустрілися  з працівниками ТОВ "Аврора".  Перші враження були неперевершені! Головний садівник, Валентина Павлівна повела нас цікавою стежиною у  чарівний світ природи. Розповіла нам про агропромисловий комплекс ТОВ "Аврора" с. Широке. Діти із цікавістю та допитливістю слухали про порядок вирощування деревця, з’ясували, чому плаче зламана гілка, ознайомилися з правилами обрізання винограду. На згадку зробили декілька фото. Також подякували працівникам за смачні полунички.

2 клас

У вівторок учні 2 класу відвідали сільську бібліотеку. Бібліотека - це не лише місце, де зберігаються книжки. Якщо важко вибрати книжку самому, на допомогу прийде бібліотекарка. Вона підкаже, що треба взяти, щоб підготуватись до уроків, або просто що варто прочитати для себе корисного і цікавого.

Читання - дорога мандрівок, яка відкрита для кожного, хто побажає по ній подорожувати.

Ми ходимо в школу, учимося читати й писати, починаємо «дружити» із книгами. Що може бути цікавіше, ніж читання гарної книги? Читаючи, попадаєш у таємничий і чарівний мир, переносишся в давня давнина або майбутнє. Книги відповідають на багато наших питань, змушують думати й співпереживати героям.

01.06.2017

День захисту дітей

1-10 класи

Літо – це пора незвичайних вчинків, нових вражень, пора нового яскравого життя. Літо – це окрема маленька республіка.

Перший день літа відкриває дитяче свято – День захисту дітей. Адже дитина – це скринька з фантазією, талантом, упевненістю в собі.

В цей день в  НВК «Основа»  діти ділилися своїми враженнями, мріями, емоціями, створюючи яскраві малюнки на асфальті, та демонстрували  таланти під час концерту.

Переглядів: 105 | Додав: preobr-nvk | Рейтинг: 0.0/0