«  Лютий 2017  »

Головна » 2017 » Лютий » 8 » Школа - велика дитяча країна
Школа - велика дитяча країна

3 лютого вся наша шкільна родина відзначала прекрасне, дороге для нас свято – День народження рідної школи. Вже 27 років вона гостинно кожного дня зустрічає своїх мешканців. Разом ми одна родина, а тому впевнено можемо сказати, що це свято сім’ї і школи, двох невичерпних джерел людства. Бо сім’я – то основа життя, а школа – колиска знань.

День розпочався із урочистої лінійки, на якій з вітальним словом звернулась до всіх директор КЗ «НВК «Основа» Дяченко С.М. Слова привітання прозвучали і від президента УС «ІНТТАЛ» Мирошниченка Максима. Цього дня всі могли відчути свою причетність до процесів позитивних змін, що відбуваються в нашій школі. Ініціативною групою УС «ІНТТАЛ» було організовано День учнівського самоврядування: учні мали змогу спробувати свої сили під час організації навчально-виховного процесу ( проведено уроки, організовано чергування по школі).

Святковим фінальним акордом стала тепла зустріч на святі до Дня рідної школи. Наша школа не тільки дає міцні знання, вона творча і неповторна. Всі мали змогу в цьому переконатися. Саме під час проведення свята ми зрозуміли силу поняття – моя велика родина. Разом з нами відсвяткувати прийшли наші щирі гості: Сідун В.А., Дроздова І.І., Клименко Н.А., Хоменко В.І. Директор НВК Дяченко С.М. нагородила грамотами КЗ «НВК «Основа» найактивніших учнів школи, а також висловила щиру подяку за підтримку Хоменку В.І.

Виступи колективу вчителів, танцювальні хореографії учнів 5-6 класів, 8-9 класів, чудовий спів дівчат Максімової Анастасії, Литвин Ангеліни, сестер Швець Дар’ї та Єлизавети, неповторна гра на музичному інструменті Григоренка Андрія, виконання авторської композиції Буховця Богдана, Редьковича Дениса, спів вокальної групи дівчат 8 класу нікого не могли залишити байдужими.

Наша школа – найщасливіша на Землі, бо має неоціненний скарб. Це її талановиті діти, щирий і привітний колектив. Серце кожного відкрите для добра, любові. Тож щастя усім нам, любові, злагоди та родинного затишку.

Переглядів: 95 | Додав: preobr-nvk | Рейтинг: 0.0/0