«  Січень 2017  »

Головна » 2017 » Січень » 16 » У тісному колі однодумців
У тісному колі однодумців

Початок нового року,  Різдвяні свята завжди дають надію і сподівання на краще, віру в світле майбуття. Це час, коли за великим багатим столом збирається вся родина, щоб висловити найщиріші слова побажання здоров’я, миру, достатку. Саме в такі найсвітліші для всіх дні, 5 січня  2017 року, в опорній школі відбулося окружне науково-методичне засідання, де зібралися  вчителі трьох, колись окремих, шкіл сіл Преображенки, Омельника та Вільнянки. Кожен з навчальних закладів має славетну і багату історію, наполегливий, творчий колектив, всі члени якого є справжніми професіоналами. Тим оптимістичнішим є майбуття, бо наша справа -  навчати і виховувати справжніх патріотів своєї країни, які в майбутньому своїми знаннями, професійними навичками будуть прославляти Україну. Мета зібрання – згуртуватися навколо спільної справи, а саме: визначення пріоритетних напрямків щодо роботи для забезпечення єдиного підходу з питань реалізації надання якісних освітніх послуг.

До  присутніх з привітальним словом звернулася директор КЗ «НВК «Основа» Дяченко С.М., яка висловила надію на міцну та ефективну співпрацю для реалізації поставленої мети. Кожна школа презентувала свою роботу, познайомила з кращими традиціями та надбаннями на педагогічній ниві. Також була  окреслена спільна науково-методична тема для шкіл освітнього округу.

Після презентації навчальних закладів  відбулися засідання предметних окружних методичних об’єднань.

Усіх наших вчителів об’єднує бажання і уміння творчо працювати, аналізувати результати своєї навчально-виховної роботи, зростати професійно і своєю особистістю впливати на становлення учнів як творчо мислячих, високоморальних, соціально адаптованих особистостей.

В Бібілії сказано: «… хто шукає, той завжди знаходить, а хто вірить, тому по вірі його і воздасться». Тож хай Бог допомагає творити нам майбутнє своїм розумом, своїми руками і серцем.

Переглядів: 92 | Додав: preobr-nvk | Рейтинг: 0.0/0