«  Жовтень 2016  »

Головна » 2016 » Жовтень » 16 » Вибори Президента УС «ІНТТАЛ»
Вибори Президента УС «ІНТТАЛ»

Самоврядування - один з атрибутів демократичного устрою суспільства. Учнівське самоврядування – важливий засіб організації життєдіяльності учнівського колективу.

13 жовтня в КЗ «НВК «Основа» стартувала виборча кампанія щодо вибору Президента учнівського самоврядування «ІНТТАЛ». Була створена виборча комісія із представників учнівських колективів, яка розпочала свою роботу з реєстрації у триденний термін учнів, що свідомо виявили свою громадянську позицію і подали свої кандидатури на пост Президента, а саме: Лепетченко Марина, учениця 8 класу, Головко Анастасія, учениця 9 класу, Мирошниченко Максим, учень 9 класу. Кожен сформував свою агітаційну команду. Під час агітації кандидати у Президенти проводили зустрічі з виборцями, ознайомили зі своїми програмами, активно закликали проголосувати саме за них. Агітаційна кампанія пройшла чесно, прозоро. Кандидати виявили повагу до своїх опонентів і показали найкращі якості висококультурної особистості.

2 листопада виборча кампанія закінчилася найвідповідальнішим моментом – демократичне волевиявлення своєї позиції, вибір Президента УС «ІНТТАЛ». У голосуванні взяли участь учні 5-11 класів, що свідомо прийшли на виборчу дільницю, щоб виявити свою довіру тій особі, яка зможе своїми справами підтримувати горде ім’я КЗ “НВК «Основа». Вибори пройшли організовано, прозоро. За підрахунками голосів виборців Президентом УС «ІНТТАЛ» обрано Мирошниченка Максима, учня 9 класу. За Максима віддали голоси 42% виборців. Головко Анастасія отримала 33% і стала прем’єр-міністром. Лепетченко Марина набрала 19%, вона виявила бажання очолити міністерство культури.

Довіра – це найголовніше. Тож побажаємо успіху Президентові та його команді. Віримо, що вони своїми справами доведуть правильність волевиявлення шкільної громади.

Переглядів: 58 | Додав: preobr-nvk | Рейтинг: 0.0/0